Leo E Patty Appartamento A Bologna09

  • 56 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 4 gäster
  • 2 sängar

Leo E Patty Appartamento A Bologna09 med 1 sovrum ligger bara 1 km från tågstationen Bologna Centrale och ungefär 6 minuters gångavstånd från Cubo - Unipol. Wi-Fi och en allmän parkering finns också i den 56 m² stora lägenheten.

Den här lägenheten erbjuder gästerna uteplats, balkong och vardagsrum, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För att förbättra din vistelse, finns en bidé, en duschkabin och en separat toalett på boendet. Du kan också utnyttja hårtorkar, badmössor och handdukar i badrummet.

Leo E Patty Appartamento A Bologna09 har ett minikök med alla nödvändiga köksredskap för matlagning.

Boendet har ett behändigt läge, 2 km från Mambo och 2,1 km från San Petronio kyrka. En 25 minuters promenad tar dig till Bolognas centrum. Leo E Patty Appartamento A Bologna09 ligger också ungefär 10 minuters bilfärd från Palazzo dell'Archiginnasio. Du kommer att befinna dig ganska nära busshållplatsen Parcheggio Costituzione.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Leo E Patty Appartamento A Bologna09
G&G Apartment
Mobilpris

G&G Apartment

8.6
Fantastiskt 57 recensioner
54 m från boendet
USD 162 USD 146
per natt
Bo 40 Self Check-In - Appartamento Fiera-Tecnopolo
Mobilpris

Bo 40 Self Check-In - Appartamento Fiera-Tecnopolo

95 m från boendet
USD 102 USD 92
per natt
M2Bo Dossetti 27 - Fiera
Mobilpris

M2Bo Dossetti 27 - Fiera

9.0
Utmärkt 131 recensioner
144 m från boendet
USD 211 USD 190
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Bologna International Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Bologna Centrale Railway Station
    1,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Cykling
    • Tennisbana

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Frisersalong
    • Utflykts-/biljettservice
    • Affärer/kommersiell service

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Lekplats för barn

    Fritid

    • Trädgård

    För funktionshindrade

    • Rum/faciliteter för funktionshindrade
    • Rullstolstillgänglighet

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Kafé
    • Elbilsladdstation
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 20:00
    Utcheckning: från 06:00 till 10:00
    Licensnummer037006-AT-01037,IT037006C2GMSQKHWW
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Leo E Patty Appartamento A Bologna09?
      Populära sevärdheter nära Leo E Patty Appartamento A Bologna09 inkluderar bland annat Palazzo dell'Archiginnasio, Mambo, San Petronio kyrka.
    • Finns det gratis Wi-Fi på Leo E Patty Appartamento A Bologna09?
      Internet tillhandahålls gratis på Leo E Patty Appartamento A Bologna09.
    • Accepterar Leo E Patty Appartamento A Bologna09 husdjur?
      Leo E Patty Appartamento A Bologna09 tillåter husdjur.
    • Hur stort är denna lägenhet?
      Denna lägenhet är 56 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Bologna International Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Bologna Centrale Railway Station
    1,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Leo E Patty Appartamento A Bologna09

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng